Müjde Ahşap Tasarım

Masif mobilya, kütük masa, sehpa ve tabure, ağaç masa, sehpa, rustik mobilya, rustik masa ve bahçe mobilyaları imalatı ve montajı.

Ahşap Bahçe Dış Kapı Yapımı

Bahçe Kapısı, Sundurma ve Tesisat Kapağı

Bu uygulamamızda evin sundurmalı dış kapısı ve elektrik, su, doğal gaz tesisatları için gizlenmiş bölmelere ait kapaklar dış etkilere karşı dayanıklı olması için Iroko ağacı ahşap kullanılarak yapılmıştır. Ahşap bahçe kapısı dahil tüm ahşaplarda her türlü kötü hava koşuluna karşı koruyacak Hemel markasına ait Hickson Decor koruyucu ürünleri kullanılmıştır.

Özel Tasarım Bahçe Kapısı, Sundurma ve Tesisat Kapağı Resimleri

Ultraviyole ışınları ve nem, boyanın ve ahşabın ömrünü kısaltan iki büyük düşmandır. Hickson Decor güçlü formülüyle her türlü ahşap yüzey için yüksek etkili koruma sunar. Hickson Decor mikro gözeneklidir. Nefes alır, ahşaba nefes aldırır ve su geçirmez. İçindeki nemi dışarı verir, su tutmaz. Hickson Decor, içindeki özel katkı maddeleri sayesinde, altındaki ahşabı yıllarca solmadan, pullanıp dökülmeden, çatlamadan, yüzey küfü ve lekelenmelere karşı korur. Özel pigmentleri, ultraviyole ışınlarının ahşap üzerindeki zararlı etkilerini önler.

Ziyaretçi ilgisi:

  • ahşap bahçe kapı modelleri istanbul
  • ahşap bahçe kapıları modelleri
  • kapı yapımı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu sayfaya henüz değerlendirme yapılmadı)