Müjde Ahşap Tasarım

- 0553 791 69 30
Masif mobilya, kütük masa, sehpa ve tabure, ağaç masa, sehpa, rustik mobilya, rustik masa ve bahçe mobilyaları imalatı ve montajı.

Ahşap Ev

ahşap ev, bahçe eviTamamen size özel tasarımla istenilen ebatlarda ve büyüklüklerde ahşap ev, ağaç ev veya kütük ev yapımı. Bağ evi, bahçe evi, dağ evi olarak kullanabileceğiniz hem sağlıklı hem de dayanıklı ahşap evler inşa ediyoruz.

Yaptığımız ahşap evler hazır bloklar ile değil tamamen sıfırdan yapılmaktadır.

Ahşap ev, kütüklerle inşa edilebileceği gibi ahşap karkas üzerine geçmeli sistem lambirilerle kaplanmış şekilde de imal edilebilir.

Ahşap ev uygulamalarımızda mutfak, banyo gibi iç dekorasyonlar hariçtir. İç dekorasyon da ilaveten tarafımızdan uygulanabilmektedir.

Ahşap evlerde, emprenye edilerek kurtlanma, çürüme, mavi-yeşil küflenmeye karşı dayanıklı hale getirilmiş ahşap ihtal çam malzeme kullanılmakta, üzerine güneş ışınları, yağmur, nem gibi zorlu doğa koşullarına dayanıklı hale getirecek dış cephe boya uygulaması da yapılmaktadır.

Ahşap evin özellikle dış yüzeyleri her türlü kötü hava koşuluna karşı koruyacak Hemel markasına ait Hickson Decor boya ürünleri ile boyanmaktadır.

Ultraviyole ışınları ve nem, boyanın ve ahşabın ömrünü kısaltan iki büyük düşmandır. Hickson Decor güçlü formülüyle her türlü ahşap yüzey için yüksek etkili koruma sunar. Hickson Decor mikro gözeneklidir. Nefes alır, ahşaba nefes aldırır ve su geçirmez. İçindeki nemi dışarı verir, su tutmaz. Hickson Decor, içindeki özel katkı maddeleri sayesinde, altındaki ahşabı yıllarca solmadan, pullanıp dökülmeden, çatlamadan, yüzey küfü ve lekelenmelere karşı korur. Özel pigmentleri, ultraviyole ışınlarının ahşap üzerindeki zararlı etkilerini önler.

Örnek Ahşap Ev, Bahçe Evi, Bağ Evi Tasarımları

 

Ziyaretçi ilgisi:

  • ahşap ev yapımı
  • ağaç ev yapımı
  • bahce evi yapimi
  • bağ evi yapımı
  • ahşap ev nasıl yapılır
  • ahşap bağ evleri
  • basit bahçe evler
.

İletişim

Müjde Ahşap Tasarım

bilgi@mujdeahsaptasarim.com

0553 791 69 30

Scroll to Top