Müjde Ahşap Tasarım

- 0553 791 69 30
Masif mobilya, kütük masa, sehpa ve tabure, ağaç masa, sehpa, rustik mobilya, rustik masa ve bahçe mobilyaları imalatı ve montajı.

Ahşap Merdiven / Küpeşte

Ahşap Merdiven

ahşap merdivenAhşap merdiven uygulamaları binalar ve mekanlar için hassas bir konu olup kısa süre sonra fikir değiştirip eskisinden vazgeçerek yenisini yaptıracağınız bir ürün değildir. Mekanlardaki merdiven ihtiyacı olan alanı en iyi şekilde değerlendirmek, alandaki diğer nesneler ile uyumlu bir tasarım sağlamak, sağlamlık ve güvenlik ahşap merdiven konusunda en çok dikkat edilecek kriterlerdir.

Dubleks merdiveni, dar veya geniş alanlar için ahşap merdivenler, ahşap kat merdivenleri, beton üstü ahşap merdiven, çatı merdivenleri, ahşap bahçe merdiveni, ahşap bodrum merdiveni uygulamaları.

Ahşap Küpeşte

Ahşap küpeşte merdivenlerinizin güzel ve doğal görünümünü sağlar.

ahşap küpeşteAhşap küpeşte malzemesi standart ölçülerde hazır bulunabildiği gibi müşteri zevkine göre imalatı da tarafımızca özel sipariş üzerine yapılmaktadır.

Küpeşte malzemeleri hazır olmakla birlikte özellikle ferforjelerde, kavisli dönüşlerde kullanılan parçalar yontma işlemi yapılarak özel imal edilirler ve yerinde uygulama yapılır. Merdiveni gösteren küpeşte, küpeşteyi gösteren de dönüşlerdir. Dönüşlerdeki işçilik ustalığı gösterir.

Ahşap merdiven ve ahşap küpeşte imalatında kullandıgımız ithal ağaçlar : Merbau, Maun, Bamboo, Sapelli, Iroko, Meşe, Kayın, Doussie, Teak, Wenge

Ahşap Merdiven / Küpeşte Modelleri

.

İletişim

Müjde Ahşap Tasarım

bilgi@mujdeahsaptasarim.com

0553 791 69 30

Scroll to Top