Müjde Ahşap Tasarım

- 0553 791 69 30
Masif mobilya, kütük masa, sehpa ve tabure, ağaç masa, sehpa, rustik mobilya, rustik masa ve bahçe mobilyaları imalatı ve montajı.

Bakım, Onarım ve Ahşap Deck Döşeme

Bahçeşehir Şelale Villaları havuz çevresinde yapmış olduğumuz boya, bakım, onarım ve ahşap deck döşeme uygulamalarımız.

Yapılan çalışmalar şunlardır :

  • Havuzun yakınında bulunun çeşmenin altına küçük bir ahşap deck döşeme
  • Bahçenin bir köşesinde bulunan bulunan kamelyanın zeminine toz, toprak ve çamurdan kurtulmak için havuz kenarından başlayan yol ile ahşap deck döşeme yapılmıştır. Kamelyanın arkasında bulunan su sebiline ulaşmak için de ayrı bir yol yapılmıştır. Deck döşeme Hemel markasının Hicson Decor koruyucu ürünü uygulanarak güneş, yağmur, haşere gibi şeylere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
  • Sitenin havuza inen ortak merdivenlerde ve havuz çevresinde bulunan korkuluklar tümüyle pasa karşı dayanıklı boya ile yeniden boyanmıştır.
  • Havuz çevresindeki duvarların sıvaları elden geçirilmiş, Sika koruyucu maddesi uygulaması yapıldıktan sonra dış cephe boyası ile yeniden boyanmıştır.
  • Havuz çevresinde zemin çökmesi nedeniyle bozulan seramik yer karoları zemin hasır örgü de kullanılarak güçlendirilip yeniden betonlandıktan sonra yenilenmiştir. Yine aynı karolar ile havuz çevresindeki süpürgelikler yenilenmiştir.
  • Havuz çevresinde ve site ortak kullanım alanlarından bulunan bankların ahşap kısımları yenilenip metal kısımları pasa karşı koruyucu boya ile boyandıktan sonra ahşap kısımları da Hemel markasının Hicson Decor koruyucu ürünü uygulanarak güneş, yağmur, haşere gibi şeylere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Bakım, Onarım ve Ahşap Deck Döşeme Uygulamalarına ait Görseller

.

İletişim

Müjde Ahşap Tasarım

bilgi@mujdeahsaptasarim.com

0553 791 69 30

Scroll to Top