Müjde Ahşap Tasarım

- 0553 791 69 30
Masif mobilya, kütük masa, sehpa ve tabure, ağaç masa, sehpa, rustik mobilya, rustik masa ve bahçe mobilyaları imalatı ve montajı.

Masif Ahşap Mobilya

%100 Doğal Ahşap Mobilya

Masif mobilya kokusu ve dokusuyla hayatınızı sizinle paylaşır, sizinle beraber yaşar. Doğal ahşap mobilya, masif ahşap mobilya, evinizin içindeki iklim dengesini sağlayarak bulunduğu ortamın nemini de alarak sağlıklı yaşam alanı yaratmasıyla ekolojik mobilyadır.

Doğal masif ağaçtan yapılma mobilyalar, Sunta, MDF gibi kompozit veya işlenmiş malzemelerden yapılanlarla karşılaştırılamayacak derecede farklıdır. Olağanüstü kullanım hissi, farklılığının yanında sağlamlık, uzun ömür ve doğallık gibi ayrıcalıklar masif ahşap mobilyaları çok daha çekici kılar.

Ahşap yatak, ahşap gardrop, ahşap komodin, ahşap masa, ahşap sehpa, ahşap dolap, ahşap tv ünitesi, ahşap vitrin masif mobilya, masif ahşap mobilya takımları.

Masif Ahşap Yatak Odası Takımları

Masif Meşe Yatak Odası Mobilyaları

Masif Ahşap Yemek / Oturma Odası Takımları

Masif Meşe Yemek / Oturma Odası Mobilyaları

Garnet Masif Yatak Odası Takımıgarnet masif yatak odası takımı Garnet Masif Yemek / Oturma Odası Takımıgarnet masif oturma / yemek odası takımı
   

 

Masif ahşap nedir ?

Tomruktan biçildikten sonra kurutularak veya kurutulmadan kullanılan ahşap malzemeye Masif Ahşap denir. Hacmi kaplayan ürünün (AĞAÇ) kaplama veya doldurma olmayan doğal ve saf halidir.

Masif mobilya;

Masif ahşap mobilya, üretiminde sadece ağaç malzeme kullanılan kaplama veya doldurma olmayan oturulan, yemek yenilen, çalışılan, yatılan taşınabilir veya sabit eşyalara verilen genel addır.

Masif ahşabın özellikleri nelerdir ?

Masif ahşap, evlerde bulunan bağıl nemi %45-57 oranında muhafaza ederek, bakteri, mantar ve böceklerin üremesini engelleyecek bir ortam oluşturur. Bu nedenle astım gibi solunum problemlerini minimize edecek koşulların oluşmasını sağlar. Ayrıca ahşap bulunduğu mekanda hava sirkülasyonunu sağladığından ortam havasının temizlenmesine’ de yardımcı olur. Doğal malzeme kullanılmayan ürünlerde hava ve çevre şartlarından oluşan dış etkilere karşı dayanıklılık zayıftır. Ağaç çevre şartlarına daha iyi uyum sağladığından dayanıklılık süresi de uzun olur.

Ziyaretçi ilgisi:

  • masif mobilya
  • ağaç mobilya
  • masif ahşap nedir
  • masif mobilyalar
.

İletişim

Müjde Ahşap Tasarım

bilgi@mujdeahsaptasarim.com

0553 791 69 30

Scroll to Top