Müjde Ahşap Tasarım

WhatsApp / SMS: (553) 791 6930
Masif mobilya, kütük masa, sehpa ve tabure, ağaç masa, sehpa, rustik mobilya, rustik masa ve bahçe mobilyaları imalatı ve montajı.

Onarım – Tadilat – Dönüştürme

onarım tadilat dönüştürmeAhşap her türlü eşyanızın veya mekanınızın onarım ve tadilatını titizlikle yapıyoruz. Mutlak dolabı, masa, sandalye, döşeme, pergola, kapı, pencere, panjur, veranda veya kamelya, kullandığınız eşya veya mekan ne olursa olsun gerekli onarımlarını ve bakımlarını yapabileceğimiz gibi ilaveler de yapabiliriz.

Elinizdeki herhangi bir ahşap malzemeyi değerlendirip istediğiniz herhangi kullanım amaçlarına uygun yeni uygulamalar yapabiliriz.

Onarım – Tadilat – Dönüştürme

Örnek Uygulamalarımız :

Çatı Aktarma ve Yenileme

Çatının çürümüş saçakları ve lambrileri değiştirilmiş, çatı altına membran döşenip tekrar kiremit giydirilmiştir.

ayrac-cizgi

Eski Deck Döşemelerden Veranda Yapımı

Bu uygulamada eskimiş deck döşemeye ait tahtalar kullanılabilir durumda olanları ayıklanarak bahçeye yeni bir veranda yapımında kullanılmıştır. Tüm verandaya her türlü hava koşuluna karşı koruma amaçlı olarak Hemel markasının Hickson Decor koruyucu ürünü uygulanmıştır.

ayrac-cizgi

Pergola İlavesi ve Sürgü Kapı Yapımı

Bu uygulamamızda var olan pergola uzatılarak tüm cepheyi kaplayacak şekilde ilave yapılmıştır. Camla kapalı olan tarafa bir sürgü kapı yapılarak hem giriş çıkış için hem de havalandırma olarak kullanılması sağlanmıştır.

Pergolanın tamamına her türlü hava koşuluna karşı koruma amaçlı olarak Hemel markasının Hickson Decor koruyucu ürünü uygulanmıştır.

ayrac-cizgi

Söve ve Panjur Onarımı ve Boyaması

Bu uygulamada söveler alçı ile düzeltilmiş, panjurların çürüyen kısımları onarılmış, söve ve panjurlar haki yeşil boya ile boyanmıştır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu sayfaya henüz değerlendirme yapılmadı)