Müjde Ahşap Tasarım

- 0553 791 69 30
Masif mobilya, kütük masa, sehpa ve tabure, ağaç masa, sehpa, rustik mobilya, rustik masa ve bahçe mobilyaları imalatı ve montajı.

Özel Tasarım Ahşap Kapı

özel tasarım ahşap kapı

özel tasarım ahşap kapı

İster dış cephe ister iç mekanlar için zevkinize uygun özel tasarım ahşap kapı imalatı.

Ahşap olarak dilediğiniz tür ağaçlar kullanılarak tamamen kendi imalatımız olan kapıları kaliteli işçilik ile garantili olarak imal ediyoruz.

Örnek Özel Tasarım Ahşap Kapılarımız

Ahşap Bahçe Kapısı, Sundurma ve Tesisat Kapağı

Bu uygulamamızda evin sundurmalı dış kapısı ve elektrik, su, doğal gaz tesisatları için gizlenmiş bölmelere ait kapaklar dış etkilere karşı dayanıklı olması için Ireko ahşap kullanılarak yapılmıştır. Ahşaplar her türlü kötü hava koşuluna karşı koruyacak Hemel markasına ait Hickson Decor koruyucu ürünleri kullanılmıştır.

Ultraviyole ışınları ve nem, boyanın ve ahşabın ömrünü kısaltan iki büyük düşmandır. Hickson Decor güçlü formülüyle her türlü ahşap yüzey için yüksek etkili koruma sunar. Hickson Decor mikro gözeneklidir. Nefes alır, ahşaba nefes aldırır ve su geçirmez. İçindeki nemi dışarı verir, su tutmaz. Hickson Decor, içindeki özel katkı maddeleri sayesinde, altındaki ahşabı yıllarca solmadan, pullanıp dökülmeden, çatlamadan, yüzey küfü ve lekelenmelere karşı korur. Özel pigmentleri, ultraviyole ışınlarının ahşap üzerindeki zararlı etkilerini önler.

ayrac-cizgi

Kalorifer Dairesi Kapıları

Bu uygulamamızda kalorifer dairesinden bahçeye ve bina havalandırma bölümüne geçiş için 2 ayrı kapı yapılmıştır. Alttan havalandırmalı kapı bahçeye çıkışta hem alt hem de üstten havalandırmalı kapı bina havalandırma bölümüne geçişte kullanılmıştır. Kapılar Sapelli türü ahşap kullanılarak imal edilmiştir.

Ziyaretçi ilgisi:

  • zel tasarm kapak
.

İletişim

Müjde Ahşap Tasarım

bilgi@mujdeahsaptasarim.com

0553 791 69 30

Scroll to Top